Kancelaria Adwokacka w Chełmie oferuje kompleksową pomoc prawną z zakresu prawa rodzinnego. Adwokat rodzinny z Chełma specjalizuje się w prowadzeniu spraw rozwodowych i problematycznych spraw rodzinnych związanych z władzą rodzicielską i pochodzeniem dziecka, ustaleniem miejsca pobytu małoletnich dzieci. Klienci kancelarii mogą liczyć także na pomoc prawną w sprawach dotyczących kontaktów z dziećmi oraz sprawach o alimenty (ustalenie obowiązku alimentacyjnego, podwyższenie alimentów, sprawy o uchylenie obowiązku alimentacyjnego).

Adwokat Izabela Panasiuk – Grzywna posiada bogate doświadczenie zawodowe w prowadzeniu spraw o ustanowienie rozdzielności majątkowej oraz o podział majątku wspólnego. W ponad dziesięcioletniej praktyce wykonywania zawodu przeprowadziła dziesiątki procesów rozwodowych, a nabyta praktyka pozwala na niesienie skutecznej pomocy prawnej przy rozwiązaniu najtrudniejszych problemów z zakresu prawa rodzinnego.

Kancelaria w Chełmie oferuje pomoc i porady prawne z zakresu prawa rodzinnego osobom starającym się o pełnienie funkcji rodziny zastępczej oraz służy wsparciem w sprawach o ubezwłasnowolnienie i ustanowienie opieki.